Hororová panenka Annabelle existuje! Toto je její strašidelný příběh…

zdroj: Youtube
Hashtagy článku: #Horor #Marketing #Oblíbené #Video

9. října se k nám do kin dostane nový horor s názvem Annabelle, na který se již těší nejeden milovník hororu. Před jeho sledováním byste měli ovšem vědět, že tato hrůzostrašná panenka je reálna, kdysi skutečně existovala…

reklama

Panenka Annabelle se objevila již ve vysoko hodnoceném hororu „V zajetí démonů“, který fakticky navazuje na tento nový film. I tento horor je založen na reálných spisech lovců paranormálních aktivit Eda a Lorraine Warrenových.

Mladá studentka jménem Donna žila v bytě se svou spolubydlící Angie, jednoho dne dostala od své matky k narozeninám roku 1970 panenku. Onedlouho po tom, co si Donna panenku donesla domů, se začali dít podivné věci, později označováný jako paranormální jevy. Nacházeli panenku na místech, kde ji nenechali, chovala se jako živá.

Kamarád Lou, který děvčata navštěvoval měl z této panenky velice špatný pocit, protože myslel, že je z v ní zlo. Dívky se mu vysmály s tím, že na něco takového nevěří. Potom se ale začaly objevovat po bytě papírky s nápisem „Help me“. Zvláštností bylo, že toto volání o pomoc bylo napsáno na pegamenovém papíře a nikdo v bytě takový druh papíru neměl.

Jednoho dalšího večera nalezla Donna panenku s rukami zamazanými od červené tekutiny. Ikdyž na tyto věci nevěřila, tak po této zkušenosti zavolala duchovního, který zjistil, že na tomto místě kdysi bylo jen pole a na tomto poli našli mrtvé tělo dívky se jménem Annabelle Higgins, která dala později název samotné panence.

Duchovní dále Donně řekl, že duch mrtvého děvčátka vstoupil do panenky, protože se s ní a Angie cítila bezpečně. Spolubydlící se dohodly, že tyhle skutečnosti akceptují a nechají věci tak jak jsou.

Jejich kamarád Lou ovšem míval hrůzostrašné sny o Annabelle, která ho v nich napadala. Z pokoje Donny se ozývaly strašné zvuky, po otevření dveří byla vevnitř ovšem pouze panenka Annabelle. Na těle Loueho se poté objevily škrábance jakoby od malé holčičky. Na tohle zareagovali tím, že nechali zavolat kněze společně s manželi Warrenovými.

Kněz následně provedl exorcismus. Warrenovi hned věděli, že panenka je posednutá démonem, proto ji vzali pryč a uzamčeli ve speciální skříni, což bylo vidět ve filmu „V zajetí démonů“.

Podívejte se na trailer k tomuto novému filmu…

autor: c

reklama

reklama
Nepřehlédněte:
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?