Gynekolog překvapil mladou pacientku, zasunul do ní penis

zdroj: Archív

zdroj: ArchívJestli si myslíte, že je gynekolog po 60tce již “neškodný”, jste na omylu. Jistý Čech ukázal, že vitalita a hormony mu rozhodně nechybí!

V neuvěřitelném šoku zůstala 21letá pacientka českého gynekologa Miroslava Grunda (61). Pan tzv. “doktor” využil její malé nepozornosti a během běžného gynekologického vyšetření do ní vloni v květnu zasunul svůj penis! Vyděšená žena po činu utekla.

Soud mu před nedávnem vyměřil 2 roky podmínečně za znásilnění. Podle verdiktu soudu, muž zneužil, že žena byla bezbranná a nemohla vědět na co se chystá. Lékař se brání, mluví o své nevině. Rozsudek označil za hrozný. O tom, že čin spáchal svědčily i výsledky DNA

Půjčka pro všechny na www.PUJCKOPORTAL.cz

Soud Grundovi také zakázal na tři roky vykonávat povolání gynekologa. Uvidíme, která bude další “štastná” po uplynutí této doby, pokud se “doktor” vrátí ke svému řemeslu.

Autor: c


Půjčka pro všechny na www.PUJCKOPORTAL.cz

Share Button
Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *