Drž hubu! Šokující urážka muslima na adresu moderátorky během přímého TV přenosu

zdroj: Youtube

Kde je respekt k názoru druhého? To nikdo muže pocházející z těchto zemí nenaučil slušnému chování?

reklama

V těchto zemích jsou ženy mužmi častokrát podhodnocovány jako podřadné – na sex, vaření, uklízení dobré, ale to je zřejmě vše… Není tedy divu, že slušnému chování takovéto typy mužů jejich matky nenaučily, protože zřejmě ani je samotné nerespektují!

A to je ta obrovská chyba, ze které pramení neúcta k názoru druhého, jistá sobeckost, arogance a egoismus, což jsou přesně ty základní faktory, které mnohdy poté takové muže velmi snadno radikalizují. Přitom by stačilo málo, naučit se slušnému chování a respektu k druhým.

Moderátorka libanonské televize Al Jadeed ovšem zvládla takovou nepříjemnou situaci s bravurou. Dělala rozhovor na téma „Co vede evropské občany k tomu, aby se přidávali na stranu islámských teroristů?“ s muslimem, který nosí titul Dr., a který momentálně žije v Londýně, protože utekl z Egypta kvůli obvinění z podpory radikálů.

Během rozhovoru, kdy muži řekla, aby mluvil k tématu, protože značně odbočil, začal být arogantní. Řekla mu, že v pozici moderátorky je to ona, která v této diskuzi rozhoduje. Oponoval se slovy: „Můžeš rozhodovat jak moc jen chceš, ale já si budu dělat co chci já…“ po chvíli dokonce vulgárně na dívku zaútočil: „Skončila jsi? Drž hubu, ať můžu mluvit…“, to je přesně ten výše popisovaný egoismus, jako kdyby jen jeho slova měla být „svatá“.

V momentě, kdy říkal, že „je pod jeho úroveň dělat s ní rozhovor, protože je žena, která…“, moderátorka muže během věty nekompromisně odpojila. Poté to doplnila slovy, že nechápe, jak může vzdělaný člověk říkat něco takového v přímém přenosu.

„Buď zde bude vzájemný respekt nebo je konverzace zkrátka u konce“, těmito slovy uzavřela celou nepříjemnou situaci, a s tím mi jednoznačně souhlasíme. Souhlasíte také?

autor: c

reklama

reklama
Nepřehlédněte:
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?