Další hrůzná událost, kdy labilní žena ve Žďáru pobodala studenta, bude zaveden konečně trest smrti?

Je tomu sotva měsíc, kdy narušený strýc znásilnil a zavraždil vlastní 9ti letou neteř Elišku a máme zde další hrůzný skandál, který hýbe Českem.

Schizofrenička ve Žďáru zavraždila mladíka, který se snažil zachránit spolužačku, kterou ohrožovala nožem v pozici rukojmí. Nejhorší na celé události je ale to, že akt prevence zde absolutně selhal! Žena stejným prostředkem pobodala před dvěma lety ošetřovatelku a vzala si rovněž 7mi letou dívku jako rukojmí, přesto byla letos v únoru puštěna na svobodu jako „vyléčená“.

Nutno říci, že takhle psychicky narušení lidé se nikdy nevyléčí, nedostanou ani trest jako vrahové při smyslech, u těch se totiž může následně ve vězení objevit alespoň pocit viny nebo mohou pocítit skutečně těžký život ve vězení. Tito narušení lidé ovšem upřímnou vinu, či lítost necítí, navíc jsou státem i přes jejich odporné činy proti lidskosti chráněni.

Lidé, kteří nejsou při smyslech a udělají takováto zvěrstva, jsou na inteligenční úrovni zvířete, a víme moc dobře, co se děje se psem, který byť jen pokouše dítě – býva často utracen.


Proč si zde hrajeme na pseudohumanisty? Proč udržovat život těchto lidí, kteří okolní svět jako lidé nevnímají? Každý má právo na život a pokud nic neprovede, je v pořádku, že se i o takto duševně nemocného člověka postarají v léčebně.

Ale pokud již takový čin osoba narušená provedla, bude jej opakovat stále a stále dokola. Proč pod vlivem pseudohumanismu ohrožovat celou společnost? Proč nejít cestou prevence?

Pokud je viník zcela jasný například tím, že jeho čin viděla spousta svědků nebo jsou důkazy naprosto evidentní a nezpochybnitelné, měla by vláda jednoznačně začít alespoň diskutovat o znovuzavedení trestu smrti.

autor: c

reklama
Nepřehlédněte:
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?