Bitka v nočním MHD aneb NEZÁVIĎ MI MOU DOBROU POSTAVU! Tolik sprostých slov jste ještě v životě neslyšeli…

V poslední době bylo po divnolidech v MHD ticho po pěšině. Nyní však zavítáme do malebné jihomoravské metropole bez metra, konkrétněji do Brna a zjistíme, že při cestování v nočním MHD je stále vše na svém místě a vesmír je tak nadále v rovnováze.
zdroj: Youtube 3x/bulWar.cz
reklama
zdroj: Youtube 3x/bulWar.cz

V Brně jsou noční linky přezdívány jako „rozjezdy“, pojďmě se tedy podívat na hvězdy nedávného večera. Konflikt se odehrál mezi mužem a ženou nebo dost možná lépe mezi ženou a mužem, chcete-li. Video začíná ostrými slovními ataky ženy na muže, který sedí opodál – běžná věc, která nikoho v noční lince již zřejmě ani nepřekvapí. Události však nabraly nečekaný spád…

Žena po kratší odmlce spustí: „Nezáviď mě, že mám dobrou postavu. Narozdíl od tebe mám co žrat…“, načež se provokativně do slovní potyčky přidává i druhý aktér. Následně žena přepne do „berserk“ módu a dochází k fyzickému konfliktu, kdy muži vlepí facku a ten jí odkopne. Fotbalovou terminologií poločasový výsledek 1:1.

Následuje další sled urážek ze strany ženy, po nějaké době dochází k dalšímu ataku, kdy žena vyletí ze svého místa jako čertík z krabičky a opět se do svého oponenta pustí. Ten se již pod nátlakem nařčení, že „bije ženu“, v tomto případě aktivně nebrání – konečný výsledek 2:1 pro lehce psychicky narušenou ženu ze zadní části autobusu.

Vše údajně začalo tím, že naše „vítězka“ osočila druhého aktéra slovy: „Co čumíš?!“ a ten se do slovní přestřelky následně rovněž aktivně zapojil.

Jaký máte na tuto situaci názor? Je správné se bránit proti ženě i fyzicky? Kdo situaci více vyhrotil? Napište svůj názor do komentářů…

autor: c

reklama
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...