Bezdomovec vymyslel geniální metodu, jak přežít! Věřili byste, že má běžně 156 partnerek za rok?

zdroj: Youtube
Bezdomovec jménem Joe vysmyslel vskutku brilantní metodu, jak přežít na ulici. Využil k tomu svůj šarm a charisma. Joe žije normálně přes den na ulici, kde vyžebrá pár peněz, ty ale neinvestuje jako většina podobných lidí do krabicového alkoholu, či okeny.
reklama

Peníze investuje naopak do svého vzhledu, základem je se za ně vysprchovat. Poté obejde drogérie, kde na sebe naaplikuje různé gely, voňavky, či deodoranty zdarma, a co nutně chybí, z peněz dokoupí. Má své 4 outfity, které udržuje vždy čisté.

Když je Joe na 100% připraven, vyrazí do ulic. Využívá toho, že narozdíl od ostatních maximálně zaměstnaných lidí, má spoustu času na to, vybrat si svou „oběť“. Joe chodí po ulicích New Yorků a zkouší to na různé slečny nejčastěji se slovy: „Miluji tě, chci si tě vzít…“ a jak sám říká: „V New Yorku je 8 milionů lidí, nějaká se prostě vždy chytí!“

Ženy, které vůbec netuší, že je bezdomovcem, zve za zbytek vyžebraných peněz na drinky. Joe říká: „Chovám se k ním pěkně, říkám jim co chtějí slyšět… Nevyužívám je, akorát neříkám, že jsem bezdomovec.“  A to je přesně to, co slaví úspěch, říkat ženám, co chtějí slyšet. Ikdyž se jedná o lži, ženy to prostě chtějí! A tohoto Joe naplno využívá.

Slovo dá tedy slovo a obvykle skončí večer u ženy doma. Tím má Joe splněno, má totiž, kde spát. Bezdomovec takto navštívil i velmi luxusní rezidence, či hotelové pokoje.

Ráno po probuzení vše ženě řekne, ta mu kolkrát dá ještě nějaké peníze navíc! A takhle to jde podle Joea pořád dokola. Tímto způsobem má prý 3-4 partnerky za týden.

Muž se stal bezdomovcem poté, co jej jeho matka vyhodila, aby se začal konečně starat sám o sebe, a ikdyž velice atypickým způsobem, tak skutečně stará…

autor: c

reklama
reklama
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?