Bezdomovec vymyslel geniální metodu, jak přežít! Věřili byste, že má běžně 156 partnerek za rok?

Bezdomovec jménem Joe vysmyslel vskutku brilantní metodu, jak přežít na ulici. Využil k tomu svůj šarm a charisma. Joe žije normálně přes den na ulici, kde vyžebrá pár peněz, ty ale neinvestuje jako většina podobných lidí do krabicového alkoholu, či okeny.
zdroj: Youtube
reklama
zdroj: Youtube

Peníze investuje naopak do svého vzhledu, základem je se za ně vysprchovat. Poté obejde drogérie, kde na sebe naaplikuje různé gely, voňavky, či deodoranty zdarma, a co nutně chybí, z peněz dokoupí. Má své 4 outfity, které udržuje vždy čisté.

Když je Joe na 100% připraven, vyrazí do ulic. Využívá toho, že narozdíl od ostatních maximálně zaměstnaných lidí, má spoustu času na to, vybrat si svou „oběť“. Joe chodí po ulicích New Yorků a zkouší to na různé slečny nejčastěji se slovy: „Miluji tě, chci si tě vzít…“ a jak sám říká: „V New Yorku je 8 milionů lidí, nějaká se prostě vždy chytí!“

Ženy, které vůbec netuší, že je bezdomovcem, zve za zbytek vyžebraných peněz na drinky. Joe říká: „Chovám se k ním pěkně, říkám jim co chtějí slyšět… Nevyužívám je, akorát neříkám, že jsem bezdomovec.“  A to je přesně to, co slaví úspěch, říkat ženám, co chtějí slyšet. Ikdyž se jedná o lži, ženy to prostě chtějí! A tohoto Joe naplno využívá.

Slovo dá tedy slovo a obvykle skončí večer u ženy doma. Tím má Joe splněno, má totiž, kde spát. Bezdomovec takto navštívil i velmi luxusní rezidence, či hotelové pokoje.

Ráno po probuzení vše ženě řekne, ta mu kolkrát dá ještě nějaké peníze navíc! A takhle to jde podle Joea pořád dokola. Tímto způsobem má prý 3-4 partnerky za týden.

Muž se stal bezdomovcem poté, co jej jeho matka vyhodila, aby se začal konečně starat sám o sebe, a ikdyž velice atypickým způsobem, tak skutečně stará…

autor: c

reklama
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...