7 věcí, které když nebudete jíst, tak takhle zhubnete!

zdroj: Facebook

Mít postavu jako z plakátu je snem snad každého, ale k tomu je potřeba ještě o něco více. Zaměříme se dnes na ty, kterým stači to, aby zhubli a zbavili se přebytečných tukových zásob. Přečtěte si tedy co nejíst…
zdroj: CC-BY, Flickr.com/jeffreyww / CC-BY, Flickr.com/maggiejane – Maggie Hoffman / bulWar.cz
zdroj: CC-BY, Flickr.com/jeffreyww / CC-BY, Flickr.com/maggiejane - Maggie Hoffman / bulWar.cz

reklama

1) BÍLE PEČIVO – myšleno jako klasické rohlíky a normální chleba. Obsahují totiž rychlo stravitelné sacharidy a proto máte po jejich konzumaci za chvíli zase na něco chuť.

Doporučují se proto konzumovat celozrnné výrobky, u kterých tělo využívá energii postupně, vydrží vám tedy daleko delší dobu pocit nasycení.

Cena jejich výroby je zhruba stejná jako u tzv. bílého pečiva, proč se tedy nevyrábí pouze celozrnné? Odpověd je jednoduchá – protože bílé pečivo má výraznější chuť a je pro většinu lidí chutnější, navíc má lepší pekařské vlastnosti.

Podívejte dole na to, co dále nejíst, zhubněte a buďte také krásní…

autor: c

reklama

Obrázek 1 z 7

zdroj: CC-BY, Flickr.com/jessaa - jessaax / bulWar.cz

Obrázek 1 z 7

2) SLAZENÉ NÁPOJE - nepít žádné slazené nápoje je velmi důležitou věcí! Všechny limonády, džusy, šťávy a podobně totiž obsahují vysoké množství jednoduchého cukru - opět tedy rychlé energie, kterou pokud nevyužijete v daný okamžik, tak se vám uloží do oněch nechtěných tuků. Doporučuje se proto pít čistou vodu. Máme ji každý doma, takže navíc ušetříte!

reklama
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?