20 nejlepších seriálů, které jste jako mladí sledovali před lety na legendárním SuperMaxu

zdroj: Youtube 4x/bulWar.cz
Hashtagy článku: #CZ/SK #Děti #Multi #Oblíbené
Ano, byl tu později Fox Kids a ještě později Jetix, ale SuperMax byl prostě první a vzpomínáte na něj nejvíce, stejně tak jako na svůj první sex.

Na rozdíl od většiny ostatních stanic vysílal naprosto bez reklam. Vysílací čas byl od 6 hodin ráno, na čož si jistě vzpomínáte, protože si spousta z vás ráda před školou přivstala, končilo se poté ve 21 hodin.

Své vysílání v ČR odstartoval 22. listopadu 1994, zanikl 14. září 2004, kdy jej postupně zcela vytlačila právě stanice Fox Kids, která řadu seriálů poté přebrala.

Podívejte nyní na 20 nejlepších seriálů, při čemž si jistě vzpomenete na každý z nich. Žebříček není řazen podle hodnocení, či kvality.

Jaký seriál jste měli nejraději? Napište do komentářů…

autor: c

20. Spiderman

Kdo by neznal legendárního Spidermana, SuperMax vysílal tehdy seriálovou verzi vysílanou v americe během 90. let. Ač šlo o dětský komiksový seriál, tak si drží na serveru ČSFD výborné hodnocení 77% a je mnohými považována za tu nejlepší Spidermanovskou ságu vůbec.

Seriál měl skvelý příběh a na svou dobu velmi dobrou animaci.

Věnoval se nejenom osudu samotného Petera Parkera, ale i dalším Marvelovským hrdinům jako X-meni, Fantastická čtyřka nebo třeba Avengers.

reklama

reklama
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?